Słoneczne miejsce na wakacje – Wołkowyja

Standard

Urlop zbliża się wielkimi krokami, a wy dalej nie wiecie, gdzie chcielibyście się wybrać? Rozważacie wyjazd na egzotyczne wakacje za granicę lub pobyt nad poczciwym Morzem Bałtyckim? Mamy dla was pewne rozwiązanie. Nie będzie tutaj może plaż niczym z katalogów biur podróży, ale piękne widoki są gwarantowane.  Nie słyszeliście nigdy o takiej miejscowości? Świetnie się składa – dzisiaj będziecie mieć okazję ją poznać i być może stanie się ona celem wakacyjnego urlopu.

Wołkowyja – to mała miejscowość (a właściwie wioska) położona w Bieszczadach. Dodatkowo leży ona przy Jeziorze Solińskim. Jest to więc gwarancja przepięknych, zapierających dech w piersiach widoków, które czekają na miejscu. Zachwycająca przyroda, spokój i wschody słońca nad jeziorem. Czegóż chcieć więcej?

Mimo swoich niewielkich rozmiarów, Wołkowyja jest znaną wśród turystów miejscowością. Co roku przyjeżdżają tutaj podróżnicy nie tylko z Polski, ale również innych krajów. Co jest takiego niezwykłego w tym rejonie? Niespotykana nigdzie indziej fauna i flora, niesamowicie czyste powietrze, zachwycające widoki, bliskość Jeziora Solińskiego. To są powody, dla których warto wybrać Wołkowyję. Przeczytajcie teraz o kilku praktycznych informacjach, które na pewno przydadzą się przed wyjazdem.

Na pewno zastanawiacie się na tym, jak spędzić czas w Wołkowyi. Spieszymy z odpowiedzią: możliwości jest bardzo wiele. Możecie zdecydować się na bardziej leniwy wypoczynek i zaszyć się w jednym ze SPA – wrócicie wtedy na pewno bardzo wypoczęci. Jeżeli jednak jesteście fanami aktywnego spędzania czasu, to Wołkowyja przygotowała dla was całą moc atrakcji. Jeżeli zabierzecie ze sobą wygodne buty, to dobrym pomysłem będą piesze wędrówki, podczas których będziecie mogli poznać okolicę. Dobrym wyjściem będzie też wypożyczenie rowerów i wybranie się na dłuższą przejażdżkę. Spacer brzegiem jeziora Solińskiego na pewno też przypadnie Wam do gustu.
Jeżeli chodzi o kwestię zakwaterowania, to nie będzie żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na noclegi (w Wołkowyi). Miejscowość ta mimo swoich niewielkich rozmiarów może pochwalić się naprawdę sporą bazą noclegową – z pewnością znajdziecie więc coś dla siebie. Mamy nadzieję, że rozwiązaliśmy wątpliwości dotyczące zbliżającego się urlopu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>