Księgarnia katolicka Michailon.pl
Kategorie
PISMO ŚWIĘTEMARYJAśw. MICHAŁ ARCHANIOŁśw.JAN PAWEŁ IIPAPIEŻ FRANCISZEKMODLITWA I DUCHOWOŚĆKALENDARZE, TERMINARZEKLASYKA DUCHOWOŚCIDEWOCJONALIA ANGEOLOGIAŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENIZAGROŻENIA DUCHOWERELIGIOZNAWSTWOTEOLOGIA I FILOZOFIAMAŁŻEŃSTWO, RODZINA I WYCHOWANIEPSYCHOLOGIACUDA, OBJAWIENIADLA DZIECIŚWIADKOWIE WIARYDLA MŁODZIEŻYPIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA / UPOMINKI NA INNE OKAZJEBELETRYSTYKA / LISTY / WSPOMNIENIAMULTIMEDIA ESEJE, PUBLICYSTYKA LITERACKAALBUMY KULINARIA, ZDROWIEŻYCIE WIECZNEPORADNIKIRZEŹBYINNETANIA KSIĄŻKA
 
 

DLA DZIECI


101 eksperymentów z roślinami 101 eksperymentów z roślinami
Do kogo kierujemy naszą książkę?
Do wszystkich ciekawych świata dzieci. Nasze eksperymenty dostarczą im wiele radości i wprowadzą w pasjonujący świat chemii i hydrologii.
Do rodziców i nauczycieli - opiekunów najmłodszych, którym zależy na prawidłowym rozwoju intelektualnym dzieci, którzy chcą zaproponować najmłodszym wartościową rozrywkę.
Dlaczego warto ją mieć? Przedstawia 101 wyjątkowych eksperymentów, każdy z nich oparty jest na fachowej chemicznej wiedzy. Gwarantujemy, że każdy eksperyment będzie udany i każdy czegoś nauczy.
20,90 zł
Kupuję
101 eksperymentów z wodą 101 eksperymentów z wodą
Do kogo kierujemy naszą książkę?
Do wszystkich ciekawych świata dzieci. Nasze eksperymenty dostarczą im wiele radości i wprowadzą w pasjonujący świat chemii i hydrologii.
Do rodziców i nauczycieli - opiekunów najmłodszych, którym zależy na prawidłowym rozwoju intelektualnym dzieci, którzy chcą zaproponować najmłodszym wartościową rozrywkę.
Dlaczego warto ją mieć? Przedstawia 101 wyjątkowych eksperymentów, każdy z nich oparty jest na fachowej chemicznej wiedzy. Gwarantujemy, że każdy eksperyment będzie udany i każdy czegoś nauczy.
20,90 zł
Kupuję
365 historii biblijnych dla dzieci 365 historii biblijnych dla dzieci PROMOCJA!
Jest to Biblia przeznaczona dla młodych czytelników.
Została ona opowiedziana prostym językiem, a przedstawione tu historie biblijne, ożywiono dodatkowo pięknymi i kolorowymi ilustracjami.
44,90 zł
49,90 zł
Kupuję
365 historii biblijnych dla dzieci 365 historii biblijnych dla dzieci
Jest to Biblia przeznaczona dla młodych czytelników. Została ona opowiedziana prostym językiem, a przedstawione tu historie biblijne, ożywiono dodatkowo pięknymi i kolorowymi ilustracjami.
49,00 zł
Kupuję
Aniele Boży, stróżu mój Aniele Boży, stróżu mój
Seria „Uczę się modlić” to pięknie ilustrowane podręczniki modlitwy dla najmłodszych. Każdy zawiera modlitwę, ilustracje, propozycje zabawy („modlimy się ustami, rękami i oczami”) oraz słowo kierowane do rodziców i opiekunów. W serii: Aniele Boży, stróżu mój, Dziesięć przykazań, Idziemy na mszę świętą, Ojcze nasz, Zdrowaś Mario.
6,50 zł
Kupuję
Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
"Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej odwołuje się do ważnej i żywej u dzieci ufności w opiekę i pomoc Aniołów Stróżów. Anioły są bliskie dzieciom - "Aniele Boży" to często pierwsza modlitwa małego dziecka. Pamiątka pod patronatem aniołów ma pomóc dzieciom właściwie przeżyć I Komunię Świętą z anielską pomocą i wsparciem. Pośrednictwo i obecność bliskich dzieciom i opiekuńczych aniołów ma pomóc w osiągnięciu właściwej perspektywy przeżywania tego dnia i przybliżeniu dzieciom, oswojeniu Cudu Eucharystii i obecności w Niej Chrystusa.

Album składa się z dwóch części: początek to miejsce na wpisy i fotografie ubogacone ważnymi cytatami. Druga część książki to mały katechizm: zebrane najważniejsze modlitwy, przykazania i prawdy wiary ? czyli zbiór drogowskazów na całe przyszłe życie dziecka.

Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej to:
- przesunięcie środka ciężkości przeżywania I Komunii Świętej z prezentów i strojów na wartości duchowe oraz budowanie wiary i pobożności dziecka,
- bogata szata graficzna (okładka ze złoceniami, w środku liczne ilustracje i obrazy aniołów),
- szablon anioła do wycięcia i samodzielnego wykonania przez dziecko, które przez aktywność oraz obecność postaci anioła w jego otoczeniu będzie powracało do wspomnień i przeżyć wiążących się z dniem I Komunii Świętej.
17,90 zł
Kupuję
Anielskie opowieści na dobranoc Anielskie opowieści na dobranoc
Jaki jest Anioł Stróż? Czy tylko czuwa, żeby się człowiekowi nie stało nic złego? Czy - tak, jak ten z obrazka nad dziecięcym łóżeczkiem - przeprowadza przez wąską kładkę nad rwącym potokiem?... W pięciu opowiadaniach zamieszczonych w książce, Anioł Stróż pojawia się w różnych sytuacjach i miejscach, jako najwierniejszy Przyjaciel. Strzeże w niebezpieczeństwie, pomaga walczyć z pokusami, zachęca do dobrych uczynków, pociesza, gdy smutno. Język opowiadań, jak też piękne ilustracje stwarzają niezwykle ciepły, serdeczny, niemal baśniowy klimat. Stąd książka ta powinna być dobrą lekturą "na dobranoc" - tak dla najmłodszych jak i dla rodziców czytających swoim pociechom.
19,90 zł
Kupuję
Anioł Stróż to mój przyjaciel Anioł Stróż to mój przyjaciel
Dzieci chętnie słuchają opowieści o Aniele Stróżu. Jednak na pewno niełatwo mówić najmłodszym o aniołach poprawnie teologicznie, a zarazem bez fałszywego pietyzmu. Autorce tej książeczki się to udało. Dlatego kolorowanka, oprócz oczywistych zalet rozwijania plastycznych umiejętności dziecka, ma również ogromny plus edukacyjny
3,90 zł
Kupuję
Aniołek Gwiazdy Wigilijnej Aniołek Gwiazdy Wigilijnej
Opowiastka dla dzieci, której bohaterka - mała Kasia - pomaga aniołkowi odnaleźć zagubiony dzwoneczek, bez którego gwiazdka wigilijna nie może rozbłysnąć na niebie. Jak to było i jak się skończyło, dowiedzieć się można na stronach tej bajeczki.
7,90 zł
Kupuję
Atlas biblijny dla dzieci Atlas biblijny dla dzieci
Poznawanie ziemi, która nosiła naszego Zbawiciela –to pielgrzymowanie, to wiedza, to pasja odkrywania niezwykłych zakątków...
Przemierzając palcem po mapie te szczególne miejsca, o których mowa w Biblii, dzieci lepiej zrozumieją życie i naukę Jezusa. Bo gdy Jezus mówił, że jest żywą wodą, a my uświadomimy sobie, że na spieczonej słońcem Palestynie woda to skarb... to od razu Jego słowa nabierają szczególnego znaczenia, zupełnie innej mocy...
Przedstawiamy wszystkim dzieciom niezwykły Atlas. Zachęci on do świadomej, pogłębionej lektury Biblii, będzie ponadto wspaniałą przygodą odkrywczą. Odwiedź miejsca, które opowiadają dzieje naszej wiary!
21,90 zł
Kupuję
Babcia gąska i przyjaciele Babcia gąska i przyjaciele
Wszyscy chyba mają w pamięci różne wyliczanki i wierszyki, które właściwie od zawsze towarzyszą dziecięcym zabawom. \"Babcia Gąska i przyjaciele\" jest zbiorem takich urokliwych rymowanek, znanych dzieciom na całym świecie. Dodatkowym atutem książki są ilustracje, przygotowane przez Ruth Sanderson. Obrazy przyciągają wzrok i cieszą nadzwyczaj bogatą kolorystyką oraz humorem. To piękny prezent dla każdego dziecka.
13,50 zł
Kupuję
Bardzo miła rodzinka Bardzo miła rodzinka
Bardzo miłą rodzinkę wymyśliła i zabawnie w książeczce przedstawiła Ewa Skarżyńska - poetka i pisarka dobrze dzieciom znana, która potrafi zaskakiwać. Jej utwory, pełne ciepła i humoru, obfitują w niespodzianki. Można się o tym przekonać, czytając np. Kubuśkę, Serafina czy ostatnią serię o Nulku, uroczym wybuchowym przedszkolaku. Bardzo miła rodzinka uczy jak przeżywać miłość w gronie najbliższych, jak się nią cieszyć i dzielić z innymi. Pięknie zilustrowana przez Kasię Dąbrowską, mamę Jasia i Joachimka, zaprasza do wesołej zabawy.
19,00 zł
Kupuję
Baśnie Andersena Baśnie Andersena
Pięknie ilustrowane wydanie najpiękniejszych baśni Andersena: Latający kufer, Ołowiany żołnierzyk, Dziewczynka z zapałkami, Nowe szaty cesarza, Historia Calineczki, Brzydkie kaczątko, Księżniczka na ziarnku grochu, Tata ma zawsze rację, Słowik.
27,90 zł
Kupuję
Baśnie Andersena Baśnie Andersena
Te baśnie czytali nasi dziadkowie, my sami, a teraz zachwycą się nimi nasze dzieci.
Bo najpiękniejsze baśnie nigdy się nie starzeją, tak jak nie starzeją się marzenia.
Klasyczne. Niezapomniane. Odkrywane na nowo.
29,00 zł
Kupuję
Baśnie braci Grimm  Baśnie pokoleń Baśnie braci Grimm Baśnie pokoleń
Te baśnie czytali nasi dziadkowie, my sami, a teraz zachwycą się nimi nasze dzieci...Bo najpiękniejsze baśnie nigdy się nie starzeją, tak jak nie starzeją się marzenia...
Wyjątkowa narracja i wyjątkowe ilustracje, odpowiednio wyeksponowane dużym formatem są doskonałym prezentem na wyjątkowe okazje.
W książce znajdziemy takie baśnie, jak: \"Królewna Śnieżka\", \"Dzwoneczek\", \"Wróżka Piórko\", \"Jaś i Małgosia\", \"Muzykanci z Bremy\" oraz \"Krasnoludek Tremotino\".
28,00 zł
Kupuję
Baśnie w przedszkolu  Bajkoterapia w pracy z dziećmi Baśnie w przedszkolu Bajkoterapia w pracy z dziećmi
„Jeżeli chcecie, aby wasze dzieci były zdolne i inteligentne, opowiadajcie im bajki. Jeżeli chcecie, by były genialne, opowiadajcie im więcej bajek”. To słowa Alberta Einsteina, ale podpisują się pod nimi także autorzy niniejszej książki. W baśniach, na różnych poziomach, spotyka się ze sobą warstwa słowa i obrazu, mądrość pokoleń i wyobraźnia czytelnika, filozofia miesza się ze wzruszeniem. Stąd baśń jest najlepszym narzędziem do wszelkich działań związanych z arteterapią i biblioterapią. Ta książka zachęca nauczycieli do zastosowania baśni w codziennej pracy z dziećmi, podsuwa wiele pomysłów zabaw – plastycznych, teatralnych, językowych i relaksacyjnych. Podpowiada, jakie obszary można stymulować u dzieci (m.in. wyobraźnię, etykę, filozofię, język), zapraszając je do świata baśni. I dzieciom, i nauczycielom życzymy niezapomnianych, baśniowych wrażeń.
26,90 zł
Kupuję
Baśnie z 1001 nocy. Najpiękniejsze opowieści Szeherezady Baśnie z 1001 nocy. Najpiękniejsze opowieści Szeherezady
Mądra Szeherezada opowiada o swoim życiu, ponieważ jak długo spełnia życzenie sułtana, złaknionego coraz to nowych historii, tak długo zachowuje życie.
I tak Szeherezada opowiada noc w noc najbardziej interesujące baśnie z krajów Wschodu. Swoją sztuką opowiadania udowadnia, że fantazja jest silniejsza od wszelkich mocy świata. Te cudnie zilustrowane „Baśnie z 1001 nocy” w nadzwyczajny sposób pobudzają dziecięcą wyobraźnię, otwierają przed małymi czytelnikami zdumiewające i nieznane dotąd przestrzenie.
29,00 zł
Kupuję
Baśnie z Jedwabnego Szlaku Baśnie z Jedwabnego Szlaku
Delikatna, piękna, skośnooka księżniczka przechadza się po swym pałacu, odziana w zwiewną ręcznie haftowaną jedwabną szatę. Popija herbatę z misternej i lekkiej jak piórko porcelanowej czarki. Z okna jej pałacu można dostrzec wody żółtej rzeki... żółtej jak skóra samej księżniczki. Chiny – jedna z najstarszych cywilizacji świata, bogata w wiedzę, kulturę i sztukę... Jedwab, porcelana, herbata... Jakie jeszcze skarby czekają na nas w Chinach... Czekają na nas piękne baśnie, które zabiorą nas hen jedwabnym szlakiem do cudownej krainy, gdzie przywitają nas gościnni ludzie i opowiedzą niejedną cudowną opowieść. Dziewczyna z końską głową, Małpi Król i Wodny Smok, Wróżka Białej Chmury, Zaklęty ogród... i inne baśnie z jedwabnego szlaku... Niezapomniana podróż do krainy, którą niegdyś uważano za... centrum świata.
19,90 zł
Kupuję
Baśnie. Brzydkie kaczątko. Mistrzowie klasyki dziecięcej + CD Baśnie. Brzydkie kaczątko. Mistrzowie klasyki dziecięcej + CD
Hans Christian Andersen w swoich baśniach koncentrował się na najróżniejszych problemach, dlatego każdy jego utwór opowiada własną, niepowtarzalną historię. Prezentujemy kolekcję wybranych baśni duńskiego baśniopisarza przetłumaczonych po raz pierwszy bezpośrednio z języka duńskiego, z ilustracjami najznakomitszych współczesnych artystów plastyków z Polski. Do każdej książki została dołączona płyta CD z wersją audio baśni w interpretacji Jerzego Stuhra.
21,00 zł
Kupuję
Baśnie. Calineczka  Mistrzowie klasyki dziecięcej + CD Baśnie. Calineczka Mistrzowie klasyki dziecięcej + CD
Hans Christian Andersen w swoich baśniach koncentrował się na najróżniejszych problemach, dlatego każdy jego utwór opowiada własną, niepowtarzalną historię. Prezentujemy kolekcję wybranych baśni duńskiego baśniopisarza przetłumaczonych po raz pierwszy bezpośrednio z języka duńskiego, z ilustracjami najznakomitszych współczesnych artystów plastyków z Polski. Do każdej książki została dołączona płyta CD z wersją audio baśni w interpretacji Jerzego Stuhra.
21,00 zł
Kupuję
Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Następna

Wartość: 0.00
Liczba produktów: 0

Wyszukaj

Nowości
MATTEO DVDZiemia Maryi - MARY'S LANDPięć minut dla nadziei Myśli na każdy dzieńPod opieką Świętej Rodziny ModlitewnikModlitwy do św. Michała ArchaniołaJak rozmawiać z dziećmi o BoguMEDALIK ŚW. RITARÓŻANIEC SREBRNYRÓŻANIEC SREBRO BRANSOLETKA BENEDYKTRÓŻANIEC SREBRO 10-TKA